MV200PFS Okrúhly plastový stropný difúzer so sieťkou proti hmyzu
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,346 kg |
|---|---|
| Rozmery | 24 × 7,2 × 24 cm |
| Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu | ⌀200mm-potrubie |
Naposledy prezerané
Kolená pozinkované 45° pre potrubie Ø80mm bez tesnenia
Kód: 622 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀80mm
Vetracia mriežka PAR3823B 380×230 mm s ABS sieťkou
Kód: 1222 FIRST- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška od-150-do250mm-šírka do1500mm
A150VRF Tanierový ventil plastový 150mm s prírubou
Kód: 204 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀150mm-potrubie
1111 Plastová spätná klapka Ø 100 mm s tlmičom
Kód: 714 VENTS- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀100mm
Plastová krytka 100mm pre rozbočky k okrúhlym potrubiam
Kód: 6734 VENTS- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀100mm
OKA-B 80mm – kovová spätná klapka do kruhového potrubia
Kód: 4307 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀80mm
P2-5N Prepínač rýchlostí pre ventilátory
Kód: 1073 VENTS -
Držiak kód 16 pre plastové potrubie Ø 100mm
Kód: 728 VENTS- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀100mm
Naposledy prezerané produkty
- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀80mm
- HRANATÉ vetracie MRIEŽKY : Výška od-150-do250mm-šírka do1500mm
- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀150mm-potrubie
- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀100mm