Mriežka plastová MV100BVS BUK s proti hmyzovou sieťkou
Skladom
1,30  s DPHCena bez DPH: 1,06
Mriežka MV100BVS BUK s proti hmyzovou sieťkou. Vnútorný rozmer: 100mm, krycia plocha: 128mm. Materiál: ABS plast. Vhodná na interiér aj exteriér.
Skladom
Pridať medzi obľúbených
Pridať medzi obľúbených
Did you like this product? Add to favorites now and follow the product.
Nie ste si istý čo potrebujete?
Poradíme Vám! +421 949 762 827 Zavolajte nám
Viac ako 10 rokov na trhu
Predaj, montáž a projektovanie
Doprava zdarma
Pomoc a technická podpora
Od odborníkov vzduchotechniky
Záruka
Dvojročná záruka
Popis
Mriežka MV100BVS BUK s proti hmyzovou sieťkou. Vnútorný rozmer: 100mm, krycia plocha: 128mm. Materiál: ABS plast. Vetracie mriežky sú vhodné na inštaláciu na fasádu, na stenu do interiéru aj do exteriéru. Používa sa na zabezpečenie správnej cirkulácie vzduchu v priestoroch. Vyrobené z kvalitného a odolného plastu.
Ďalšie informácie
Hmotnosť 0,05 kg
Rozmery 3 × 13 × 13 cm
Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu
⌀100mm-potrubie
Mohlo by vás zaujímať
Naposledy prezerané
  • Awenta KWS125 Silent – Ventilátor do kúpeľne s časovým dobehom
    Kód: 7746 Awenta
    • Vlastnosti-výbava ventilátora : Časový dobeh, Gulôčkové ložisko-vhodná do stropu aj na stenu
    • Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀125mm-Filter zaradenia medzi výkon od 93-do 245m3/h