Mriežka plastová AMV-70BVS hnedá s proti hmyzovou sieťkou
Mriežka AMV-70BVS je plastová vetracia mriežka s proti hmyzovou sieťkou. Vnútorný rozmer: 70mm, krycia plocha: 90mm, farba: hnedá, materiál: ABS plast.
Popis
Mriežka plastová AMV-70BVS je vetracia mriežka s vnútorným rozmerom 70mm a krycou plochou 90mm. Farba mriežky je hnedá a je vybavená sieťkou proti hmyzu. Vyrobená z kvalitného ABS plastu, táto mriežka je vhodná na inštaláciu na fasádu, na stenu do interiéru aj exteriéru. Používa sa na zabezpečenie správnej cirkulácie vzduchu v priestoroch.
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,2 kg |
|---|---|
| Rozmery | 2 × 10 × 10 cm |
| Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu | ⌀70mm-potrubie |
Súvisiace produkty
Plastová okrúhla mriežka AT 63 RBS s hmyzosieťkou, 60mm
Kód: 971 FIRST- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀60mm-potrubie
Vetracie mriežky okrúhle plastové MV50/2BVS biela so sieťkou proti hmyzu 2ks
Kód: 16 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀50mm-potrubie
Vetracia mriežka TUR 125BS s UV odolným plastom a sieťkou proti hmyzu
Kód: 9747 FIRST- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀80mm-potrubie, ⌀100mm-potrubie, ⌀125mm-potrubie
Vetracie mriežky okrúhle plastové MV50/2BVS BUK so sieťkou proti hmyzu, 2 kusy
Kód: 2533 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀50mm-potrubie
Okrúhla plastová mriežka MV81BVS s hmyzochrániče, 80mm
Kód: 157 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀80mm-potrubie
Naposledy prezerané
Hliníková vnútorná spojka 125mm pre spiro potrubie
Kód: 9012 AR-BENTECH- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀125mm
Naposledy prezerané produkty
- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀125mm