Blauberg AUTO150T Ventilátor s automatickou žaluziou Ø 150mm
Ventilátor Blauberg AUTO150T s výkonom 295m/h Ø 150mm pre kontinuálne alebo periodické odsávanie v kúpeľniach, spŕch a kuchyniach. Upevnenie do potrubia.
Popis
Ventilátor Blauberg AUTO150T s výkonom 295m/h Ø 150mm pre kontinuálne alebo periodické odsávanie v kúpeľniach, spŕch, kuchyniach a ďalších úžitkových priestoroch. Upevnenie do potrubia.
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,9 kg |
|---|---|
| Rozmery | 12 × 21 × 21 cm |
| Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia | ⌀150mm-Filter zaradenia medzi výkon od 180-do 335m3/h |
Mohlo by vás zaujímať
HAFLEX Flexibilné hliníkové potrubie Ø 150 mm, 2 m
Kód: 1103 VENTS -
MV250/150VJ Hnedá gravitačná prírubová mriežka 150mm
Kód: 6649 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀150mm-potrubie
MV250/150VJ Sivá gravitačná mriežka s prírubou 150mm
Kód: 6650 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀150mm-potrubie
Vetracia mriežka plastová MV150BVS 150mm béžová so sieťkou proti hmyzu
Kód: 1331 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀150mm-potrubie
-12%
HAFLEX Flexibilné hliníkové potrubie Ø 150 mm, 1 m
Kód: 468 VENTS- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀150mm
-21%
Plastové potrubie okrúhle 3005 Ø 150 mm, dĺžka 0,5 m na vzduchotechniku
Kód: 536 VENTS- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀150mm
Okrúhla plastová mriežka MV150BVS so sieťkou proti hmyzu
Kód: 2555 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀150mm-potrubie
MCA Sťahovacie pásky 60-165mm pre flexibilné kanály
Kód: 4732 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀100mm, ⌀125mm, ⌀80mm
Mriežka plastová MV150BVS 150mm s hnedou farbou a sieťkou proti hmyzu
Kód: 1315 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀150mm-potrubie
RS 1-400 Tyristorový regulátor otáčok 230V pre ventilátory
Kód: 1069 VENTS -
C 150mm nerezové svorky pre potrubie 150mm
Kód: 645 VENTS- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀150mm
Vetracia mriežka plastová MV150BVS Mahagón s hmyzosítom
Kód: 2553 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀150mm-potrubie
Aluvent Ø 150 mm 3m Hliníkové flexibilné potrubie
Kód: 483 VENTS- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀150mm
MVM 150VNj Nerezová gravitačná mriežka 150mm pre vetracie systémy
Kód: 1359 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀150mm-potrubie
Hliníková lepiaca páska ALT 5 cm x 50 m pre vzduchotechniku
Kód: 647 VENTS -
3131 Plastová spätná klapka Ø 150mm s tlmičom
Kód: 716 VENTS- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀150mm