BLAUBERG AUTO100H – ventilátor s automatickou žalúziou a parovým senzorom, Ø 100mm
Ventilátor Blauberg AUTO100H s výkonom 98m³/h a priemerom 100mm pre kontinuálne a periodické odsávanie v kúpeľní a WC. Upevnenie do potrubia.
Popis
Ventilátor Blauberg AUTO100H s výkonom 98m³/h a priemerom 100mm je určený na kontinuálne alebo periodické odsávanie v kúpeľniach, spŕch, kuchyniach a ďalších úžitkových priestoroch. Upevnenie do potrubia.Ventilátory Typ AUTO sú určené na:
Ventilátory Typ AUTO sú určené na:
- nt
- Montáž na stenu
n
nn
- nt
- Montáž do stropu
ntVyznačujú sa: - Jednoduchou údržbou
- Výbava ventilátorov typ AUTO:
- Automatické žalúzie
- Guličkové ložisko motora
- Výbava: guličkové ložisko, parový spínač, časový dobeh, priemer 100mm, automatická žaluzia
n
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,805 kg |
|---|---|
| Rozmery | 10 × 17 × 17 cm |
| Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia | ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h |
Mohlo by vás zaujímať
Vetracia mriežka plastová MV100BVS Mahagón s hmyzovou sieťkou
Kód: 2542 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
MV100VJ Vetracia mriežka pretlaková sivá s prírubou 100mm
Kód: 4780 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
Plastová vetracia mriežka MV100BVS 100mm s hnedou farbou a sieťkou proti hmyzu
Kód: 1313 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
MV100VJ Gravitačná mriežka buk 100mm s prírubou
Kód: 4781 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
1111 Plastová spätná klapka Ø 100 mm s tlmičom
Kód: 714 VENTS- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀100mm
-9%
Aluvent Ø 100 mm 1m Hliníkové flexibilné potrubie pre vzduchotechniku
Kód: 462 VENTS- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀100mm
-9%
1005 Plastové potrubie okrúhle Ø 100 mm, dĺžka 0,5 m pre vzduchotechniku
Kód: 534 VENTS- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀100mm
MV100VJ hnedá gravitačná mriežka 100mm s prírubou
Kód: 1335 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
Mriežka plastová MV100BVS BUK s proti hmyzovou sieťkou
Kód: 2541 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
Vetracia mriežka plastová MV100BVS béžová so sieťkou proti hmyzu
Kód: 1330 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
Okrúhla plastová mriežka MV100BVS so sieťkou proti hmyzu
Kód: 2543 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
RS 1-400 Tyristorový regulátor otáčok 230V pre ventilátory
Kód: 1069 VENTS -
HAFLEX Flexibilné hliníkové potrubie Ø 100 mm, 2 m
Kód: 1097 VENTS- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀100mm
-15%
Klapka KZK2 100mm – vzduchotesná a pachotesná pre axiálne ventilátory
Kód: 8533 VENTILA -
MV100VJ Gravitačná mriežka s prírubou 100mm pre vetracie systémy
Kód: 236 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
MCA 60-110mm Sťahovacie pásky pre potrubie 60-100mm
Kód: 4730 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀100mm, ⌀80mm
Mriežka plastová MV100BVS 100mm s ochrannou sieťkou proti hmyzu
Kód: 15 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
C 100mm nerezové svorky pre potrubie 100mm
Kód: 643 VENTS -
MVM 100VNj Nerezová gravitačná mriežka 100mm pretlaková
Kód: 1357 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
-16%
1010 Plastové potrubie okrúhle Ø 100 mm, 1 m dĺžka na vzduchotechniku
Kód: 538 VENTS- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀100mm
HAFLEX Flexibilné hliníkové potrubie Ø 100 mm, 3 m
Kód: 477 VENTS- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀100mm
Naposledy prezerané
-10%
Koleno KP120-24, 90° plastové koleno pre potrubie 60x120mm
Kód: 574 VENTS- Hranaté potrubia PLASTOVÉ- □ Výška × Šírka : □ V × Š-60x120mm
Plastové potrubie okrúhle 125 mm, dĺžka 2,5 m, PVC pre vzduchotechniku
Kód: 543 VENTS- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀125mm
SPN-V GALVA 600x150mm – Jednoradová vetracia mriežka do SPIRO potrubia
Kód: 3571 Cairox- Výber spiro mriežky pre spiro potrubie ⌀ : Pre spiro potrubie ⌀od 500-do 800mm
-10%
Rekuperačná jednotka entalpická REVENTON INSPIRO 150 s automatickým bypassom
Kód: 8198 REVENTON -
Flexibilný prechodový kanál 90° 200x90mm s redukciou 100mm
Kód: 4492 Parkanex- KOVOVÉ HRANATÉ potrubie : □ Š × V-200x90mm
-17%
Kondenzačná jímka KVK 125mm pre plastové okrúhle potrubia
Kód: 9745 VENTS- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀125mm
SFK 125 – Náhradná vložka do vreckového filtra FBK G4
Kód: 4910 VENTS- Vzduchotechnické filtre ⌀ napojenia mm : ⌀125mm
BlauAir BL 02 CFH 1500 S25 Priemyselný rekuperátor na podlahu 1500m3/h
Kód: 8641 Blauberg -
TDG 90 – 160/100/160mm – T rozbočka pozink s gumovým tesnením
Kód: 2717 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀100mm, ⌀160mm
Naposledy prezerané produkty
-10%
- Hranaté potrubia PLASTOVÉ- □ Výška × Šírka : □ V × Š-60x120mm
- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀125mm
- Výber spiro mriežky pre spiro potrubie ⌀ : Pre spiro potrubie ⌀od 500-do 800mm
-10%
- KOVOVÉ HRANATÉ potrubie : □ Š × V-200x90mm