BLAUBERG AUTO100H – ventilátor s automatickou žalúziou a parovým senzorom, Ø 100mm
Ventilátor Blauberg AUTO100H s výkonom 98m³/h a priemerom 100mm pre kontinuálne a periodické odsávanie v kúpeľní a WC. Upevnenie do potrubia.
Popis
Ventilátor Blauberg AUTO100H s výkonom 98m³/h a priemerom 100mm je určený na kontinuálne alebo periodické odsávanie v kúpeľniach, spŕch, kuchyniach a ďalších úžitkových priestoroch. Upevnenie do potrubia.Ventilátory Typ AUTO sú určené na:
Ventilátory Typ AUTO sú určené na:
- nt
- Montáž na stenu
n
nn
- nt
- Montáž do stropu
ntVyznačujú sa: - Jednoduchou údržbou
- Výbava ventilátorov typ AUTO:
- Automatické žalúzie
- Guličkové ložisko motora
- Výbava: guličkové ložisko, parový spínač, časový dobeh, priemer 100mm, automatická žaluzia
n
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,805 kg |
|---|---|
| Rozmery | 10 × 17 × 17 cm |
| Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia | ⌀100mm-Filter zaradenia medzi výkon od 77-do 230m3/h |
Mohlo by vás zaujímať
HAFLEX Flexibilné hliníkové potrubie Ø 100 mm, 2 m
Kód: 1097 VENTS- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀100mm
-16%
1010 Plastové potrubie okrúhle Ø 100 mm, 1 m dĺžka na vzduchotechniku
Kód: 538 VENTS- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀100mm
MV100VJ Gravitačná mriežka s prírubou 100mm pre vetracie systémy
Kód: 236 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
1111 Plastová spätná klapka Ø 100 mm s tlmičom
Kód: 714 VENTS- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀100mm
Vetracia mriežka plastová MV100BVS Mahagón s hmyzovou sieťkou
Kód: 2542 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
MV100VJ Vetracia mriežka pretlaková sivá s prírubou 100mm
Kód: 4780 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
Mriežka plastová MV100BVS 100mm s ochrannou sieťkou proti hmyzu
Kód: 15 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
Vetracia mriežka plastová MV100BVS béžová so sieťkou proti hmyzu
Kód: 1330 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
RS 1-400 Tyristorový regulátor otáčok 230V pre ventilátory
Kód: 1069 VENTS -
MV100VJ hnedá gravitačná mriežka 100mm s prírubou
Kód: 1335 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
Okrúhla plastová mriežka MV100BVS so sieťkou proti hmyzu
Kód: 2543 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
MVM 100VNj Nerezová gravitačná mriežka 100mm pretlaková
Kód: 1357 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
-9%
Aluvent Ø 100 mm 1m Hliníkové flexibilné potrubie pre vzduchotechniku
Kód: 462 VENTS- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀100mm
-15%
Klapka KZK2 100mm – vzduchotesná a pachotesná pre axiálne ventilátory
Kód: 8533 VENTILA -
MCA 60-110mm Sťahovacie pásky pre potrubie 60-100mm
Kód: 4730 Cairox- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀100mm, ⌀80mm
Plastová vetracia mriežka MV100BVS 100mm s hnedou farbou a sieťkou proti hmyzu
Kód: 1313 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
HAFLEX Flexibilné hliníkové potrubie Ø 100 mm, 3 m
Kód: 477 VENTS- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀100mm
-9%
1005 Plastové potrubie okrúhle Ø 100 mm, dĺžka 0,5 m pre vzduchotechniku
Kód: 534 VENTS- Okrúhle potrubia PLASTOVÉ-vnútorný ⌀ : ⌀100mm
MV100VJ Gravitačná mriežka buk 100mm s prírubou
Kód: 4781 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
C 100mm nerezové svorky pre potrubie 100mm
Kód: 643 VENTS -
Mriežka plastová MV100BVS BUK s proti hmyzovou sieťkou
Kód: 2541 VENTS- Mriežky pre Ø mm-exterier-interier-do podhľadu : ⌀100mm-potrubie
Naposledy prezerané
Koleno 90° kód 9292 pre plastové potrubie 90x220mm
Kód: 6091 VENTS- Hranaté potrubia PLASTOVÉ- □ Výška × Šírka : □ V × Š-90x220mm
Klapka Ø100 mm pozink s pevným tiahlom na reguláciu vzduchu
Kód: 6902 Parkanex- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀100mm
AWENTA ORBIT VXO 150H – Stropný ventilátor s časovačom a senzorom vlhkosti
- Ventilátory do kúpeľne pre ⌀ potrubia : ⌀150mm-Filter zaradenia medzi výkon od 180-do 335m3/h
Kovové revízne dvierka 200×400 ANTRACIT s tlačným magnetom
Kód: 9433 M&D- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 200x400mm
VENTS VVR 180 Reverzný ventilátor s výtlakom 212 m³/h
Kód: 1133 VENTS- Reverzné ventilátory ⌀ -výtlak-nasávanie v m3/h : ⌀180mm-Filter zaradenia medzi výtlak od212-nasávanie176m3/h
BLAUBERG Quatro 150T – Ventilátor do kúpeľne s časovačom
Náhradný filter G4 pre VENTS VUE 350 VB EC, 500x196x40 mm
Kód: 7621 VENTS
Naposledy prezerané produkty
- Hranaté potrubia PLASTOVÉ- □ Výška × Šírka : □ V × Š-90x220mm
- Kovové-Hliníkové-Nerezové-Okrúhle-potrubie-+príslušenstvo : ⌀100mm
- Revízne dvierka rozmery šírka-výška : 200x400mm
- Reverzné ventilátory ⌀ -výtlak-nasávanie v m3/h : ⌀180mm-Filter zaradenia medzi výtlak od212-nasávanie176m3/h